fbpx

Miasto MISTRZÓW!


WYBITNI RZESZOWSCY SPORTOWCY BOHATERAMI NOWEJ KAMPANII GALERII RZESZÓW

Wystartowała najnowsza kampania Galerii Rzeszów pod hasłem RZESZÓW MIASTO MISTRZÓW, z udziałem utytułowanych sportowców związanych z Rzeszowem, którzy w swoich dyscyplinach osiągnęli najwyższe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Galeria Rzeszów zaprosiła do współpracy niezwykłe osoby, które swoją życiową postawą, sportową ambicją, wolą walki i niezłomnością, stanowią dumę dla Rzeszowa oraz inspirację dla mieszkańców naszego miasta. Wokół tego ambitnego projektu udało nam się zgromadzić wyjątkowych sportowców, którzy mogą się pochwalić tytułami Mistrzów Świata w swoich dyscyplinach. Zależało nam również na tym, aby były to osoby mieszkające w Rzeszowie i identyfikujące się z Galerią Rzeszów poprzez wcześniejsze współprace eventowe.

Kampania pokazuje wybitnych mieszkańców Rzeszowa, którzy dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy zdobyli najwyższe sportowe laury. Ich codzienna postawa i zdobyte przez długie lata treningów osiągnięcia to przykład do nieustannego działania i wiary w zwycięstwo pomimo przeciwności i porażek. W tę idee wpisują się idealnie siatkarze rzeszowskiej drużyny Asseco Resovii Rzeszów – Fabian Drzyzga i Rafał Buszek – wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Treningi od najmłodszych lat i ciągłe doskonalenie umiejętności zaowocowały zdobyciem niezliczonych medali, tytułów i odznaczeń.

Podobną historię opowiada inspirujący życiorys kolejnej bohaterki kampanii – Anny Węklar – Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej, która od dziecka poświęciła się wymagającym treningom akrobatycznym. W drodze po najważniejsze trofea pojawiły się zwątpienia i brak motywacji. Jednak sportowy upór, wiara w swoje możliwości i wrodzony talent pomogły Ani w zdobyciu wymarzonego tytułu Mistrzyni Świata.

Mistrzowskimi tytułami mogą pochwalić się również Aneta Przepióra i Andrzej Jodłowski – Mistrzowie Świata, Europy i Polski w Kettlebell Sport. Ich zaraźliwa pasja do sportu sprawia, że wielu mieszkańców Rzeszowa bierze z nich przykład aby każdego dnia przełamywać swoje własne bariery i bez względu na przeciwności spełniać swoje marzenia.

Największym marzycielem jest kolejny bohater kampanii – Krystian Herba – wielkokrotny zdobywca rekordów Guinnessa. Jego spektakularne zdobycze na rowerze drapaczy chmur na całym świecie motywują młodych rzeszowian do nieustannego dążenie do celu – nawet jeśli droga ta nie jest łatwa. Jego przykład podkreśla uniwersalne wartości: serce do walki, systematyczną pracę, wiarę w zwycięstwo.

Inspirujące historie bohaterów kampanii RZESZÓW MIASTO MISTRZÓW będzie można usłyszeć od samych Mistrzów podczas Urodzin Galerii Rzeszów, 20 listopada.