fbpx

GAMINGOWY Dzień Dziecka w Galerii Rzeszów


W tym roku DZIEŃ DZIECKA w Galerii Rzeszów zapowiada się imponująco! Zapraszamy na 2 dni gamingowych atrakcji,  które szykujemy dla Was wspólnie z: Esport Arena, SAVIO, Centrum Zabaw Fantazja oraz Edukido. 🔷🔶WSZYSTKIE ATRAKCJE BEZPŁATNE!!! 🔷🔶

Sprawdź szczegóły wydarzenia:

1 czerwca, godz. 10:00 – 21:00

STREFA PC Gaming – aż 10 profesjonalnych stanowisk komputerowych

Specjalna strefa dla każdego miłośnika gier komputerowych. Każdy kto nas odwiedzi będzie mógł skorzystać bezpłatnie z profesjonalnego sprzętu gamingowego, używanego na turniejach wysokich rang. Dodatkowo organizowane będą turnieje 1vs1 w TFT, Fortnite, CS:GO, League of Legends. Udział w turnieju może wziąć każdy. Do wygrania sprzęt gamingowy od firmy Savio.

Harmonogram turniejowy:

12:00 – 13:00 – turniej TFT (teamfight tactics)

14:00 – 15:00 – Turniej CS:GO (1vs1)

18:00 – 19:00 – Turniej League of Legends (1vs1)

STREFA Sim Racing – 4 symulatory jazdy/wyścigów DRIFT/GT /Supercar, F1/GT

Sim Racing to nic innego jak symulatory wyścigów. Każdy będzie mógł wykręcić najlepszy czas na torze bolidem F1 lub legalnie polatać bokiem na symulatorach przystosowanych do Driftu. Zachęcamy do wzięcia udziału w time Attack, gdzie do wygrania będzie sprzęt gamingowy od Savio.

Harmonogram turniejowy:

11:00 -15:00 – time attack 1

16:00 – 20:00 – time attack 2

STREFA VR

VR (Virtual Reality) w grach komputerowych dostarcza użytkownikowi wrażeń i doznań, które wykraczają poza tradycyjne formy gier. Dzięki wykorzystaniu gogli VR, gracz może poczuć się jakby znajdował się w środku gry, a interakcja z otoczeniem jest bardziej realistyczna. VR może dostarczać wrażeń takich jak poruszanie się w trójwymiarowej przestrzeni, widzenie obiektów w sposób naturalny, wrażenie wysokości, przestrzeni czy zagrożenia, co sprawia, że gra staje się bardziej immersyjna i emocjonująca. VR jest w stanie dostarczyć graczom niezapomniane wrażenia, które przypominają rzeczywistość.

3 czerwca, godz. 12:00 – 18:00

Sobotnie świętowanie Dnia Dziecka w Galerii Rzeszów upłynie pod hasłem gier i zabaw gamingowych. Wspólnie z EDUKIDO przeprowadzimy warsztaty edukacyjne z konstruowania gier i postaci z klocków lego oraz dla starszych dzieci gry komputerowe Minectraft. Będziemy wspólnie tworzyć gry planszowe, pionki do gry oraz kreatywne budowle z lego. Nie zabraknie również placu zabaw dla dzieci z dmuchańcem i zjeżdżalniami, gamingowego malowanie buziek, wodnych tatuaży, warkoczyków i waty cukrowej oraz konkursów z nagrodami i słodkich upominków dla wszystkich dzieci.

🔷🔶WSZYSTKIE ATRAKCJE BEZPŁATNE!!! 🔷🔶