fbpx
8 lipca 2020

#WracamyNaEkranyHelios Galeria Rzeszów ponownie zaprasza!

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że już 10 lipca nasze kino HELIOS w Rzeszowie W Galerii Rzeszów – wraca do regularnej działalności!

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i… chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem.

W najbliższym tygodniu kino Helios zaproponuje swoim widzom aż trzy nowości oraz muzyczne seanse specjalne! Oprócz premierowych seansów (wśród nich znajdzie się horror, animacja dla całej rodziny oraz dramat), na wielkim ekranie błyszczeć będzie także Kino Kobiet oraz koncerty: jednego z najpopularniejszych polskich jazzmanów oraz holenderskiego króla walca. . Na ekranach kin zadebiutuje nowy projekt – Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina. Ponadto w repertuarze znajdą się także wybrane hity filmowe w cenie tylko 10 złotych!

O tym, że niektórzy szefowie to prawdziwe diwy widzów przekona dramat „Na topie” – film twórców hitów: „Yesterday” oraz „Dziennik Bridget Jones”. Gwiazda muzyki i jej przepracowana asystentka dostają możliwość podjęcia decyzji, która kompletnie odmieni ich życie i kariery. W rolach głównych: Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross. W środę, 15 lipca film zostanie także zaprezentowany w ramach cyklu Kino Kobiet.


„Więzień Zero” – kolejna nowość w repertuarze Heliosa – to mrożący krew w żyłach horror… Wyspa St. Leonard to nie tylko więzienie dla największych zwyrodnialców z całego świata. To również miejsce, w którym przeprowadzane są najbardziej radykalne eksperymenty na ludziach. Ten tytuł to propozycja dla widzów
o mocnych nerwach!


Z kolei „Wiking i magiczny miecz” to pozytywna animacja dla całej rodziny. Pełna niezwykłych perypetii i szalonego humoru opowieść o tym, że nie musisz być wielki jak niedźwiedź i mieć bicepsów ze stali, żeby zostać prawdziwym bohaterem. W repertuarze czeka także między innymi „Coś się kończy, coś zaczyna” – współczesna historia miłosna oraz „Czworo dzieci i COŚ” – pełna przygód ekranizacja powieści o rodzinie i dziecięcych marzeniach…


12 lipca na ekranach kin Helios wystąpi Wojtek Mazolewski Quintet, którego liderem jest jeden
z najpopularniejszych polskich jazzmanów. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory z najnowszej płyty. Połączenie jazzu i brzmienia kontrabasu w wykonaniu Mazolewskiego idealnie wpisuję się w projekt Wygramy muzyką!

Gdyby komukolwiek było mało muzycznych wrażeń – 10 i 17 lipca na ekrany Heliosa powróci też znany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu! Sukces pierwszych projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby kin, w których rozbrzmiewać będą najsłynniejsze utwory.

Od najbliższego piątku, 10  lipca mamy także  – NOWOŚĆ –  „! Przejmij kino ze swoją paczką!”

Każdy kinoman będzie miał możliwość zakupu Seansu Prywatnego dla siebie i swoich bliskich! To znakomity pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie!

Idea seansów prywatnych narodziła się z troski o jak największy komfort widzów, a także z uszanowaniem ich indywidualności. Od 10 lipca w kinie możliwe będzie wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (z listy najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy) w gronie przyjaciół i rodziny. Po uprzednim zakupie seansu (on-line, w aplikacji, lub kasie), decyzję dotyczącą tytułu trzeba będzie przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu.

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub spora grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie
z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc
dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. W przypadku zakupu seansu przez internet, doliczana jest opłata internetowa.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie www.helios.pl/seansprywatny.

Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Przygotowaliśmy starannie obiekt, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szczegółowy repertuar kina na najbliższy tydzień będzie dostępny na  https://www.helios.pl/36,Rzeszow/Repertuar/

Do zobaczenia na filmowych seansach od 10 lipca  w kinie Helios!


Podziel się: