fbpx
6 września 2019

Helios w Galerii Rzeszów z salą Dream!„Wymarzone miejsce na film” – pod takim hasłem sieć kin Helios promuje swój unikalny koncept sal z elektrycznie rozkładanymi fotelami i najwyższej jakości sprzętem kinotechnicznym. Już od piątku, 13 września, mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości sami będą mogli zaznać tego wyjątkowego komfortu podczas oglądania najnowszych premier filmowych w kinie Helios w Galerii Rzeszów.

Helios Dream to unikalny koncept będący odpowiedzią na marzenie widzów o niezwykle komfortowej przestrzeni do oglądania filmów, wyznaczający nowe standardy odbioru filmu w kinie. Wyróżniająca się nowoczesnym designem, wyposażona w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń sala już od piątku, 13 września, otwarta będzie dla widzów kina Helios w Galerii Rzeszów.

Najnowsza technologia zastosowana w sali Dream gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie będą mogli jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Ponadto sala została wyposażona w nowoczesny projektor Christie, który przystosowany jest do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Sala Helios Dream dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie widzów w nieznany dotąd w Rzeszowie wymiar kina, a każda wizyta stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem! Helios Dream – wymarzone miejsce na film.


Podziel się: